אודות

ברצלונה היא אחד מיעדי התיירות האהובים בעולם ובמיוחד אצלנו בארץ, מדובר ביעד יחסית נעים מבחינת מזג האוויר, לא יקר מידי ועם אין ספור מקומות יפים לראות ואטרקציות מיוחדות.

ישראלים רבים שמבקרים בברצלונה שמים לב לאיזהשהוא דמיון בין ישראל לברצלונה – האווירה הרועשת והכיפית, הקהילתיות והחום הידוע לנו הישראלים (לא ממש מבחינת מזג האוויר).

כמדריך טיולים שגר בברצלונה כבר שנים רבות, למדתי רבות על העיר, על המקומות המיוחדים שכדאי לבקר בהם וטעויות נפוצות בקרב תיירים מהם כדאי להימנע.

אז למה הקמתי את האתר?

לאחר שביקרתי בברצלונה כמה פעמים והתאהבתי באווירה הקסומה והיופי שאי אפשר להתעלם ממנו החלטתי שאני עושה רילוקיישן ובוחר להתגורר בברצלונה (מאז עברו כבר 5 שנים), עם הזמן הבנתי שמה שאני רוצה לעשות הוא להדריך טיולים פה בעיר האהובה במיוחד לישראלים שמגיעים לכאן לביקור.

אחרי מאות של סיורים וטיולים שהדרכתי בעיר שמתי לב שמבקרים רבים מגיעים לברצלונה עם חוסר הבנה של העיר מבחינה תיירותית, היסטורית, והמקומות שהיו רוצים לבקר בהם. לאחר מחשבה רבה חשבתי לעצמי למה לא להנגיש את המידע והניסיון שצברתי במשך כ-5 שנים בברצלונה לכל המטיילים הישראלים בברצלונה.

לכן הקמתי את האתר "לגלות את ברצלונה" בו אני חולק עמכם את הידע שלי במטרה להפוך את הטיול שלכם בברצלונה ללא פחות ממושלם!

נטול אינטרסים

כאשר לכל עסק בין אם מדובר באטרקציה תיירותית או בית מלון יש אינטרס לשכנע אתכם לשלם ולבחור בהם, קשה מאוד לדעת מה היא באמת הבחירה הטובה ביותר ומה היא תוצאה של שיווק איכותי, לכן אני מאמין באותנטיות מלאה עם הקוראים שתעניק את כל הטיפים שאף אחד לא רוצה לספר לכם.

מה שכן חשוב לציין הוא שחלק מהקישורים להזמנת המלונות והכרטיסים לאטרקציות הם קישורי שותפים שיתגמלו אותי באחוז קטן מסך ההזמנה (ללא תשלום נוסף מצדכם) במטרה להמשיך לתחזק את האתר ולתקצב את העבודה הרבה שמושקעת כאן. כלל ההמלצות שמצוינות באתר הן מהניסיון האישי שלי בלבד.

תמיד יש מה ללמוד ולאן להשתפר

אף אחד מאיתנו לא יודע הכל – ובטח שלא אני, לכן אני תמיד אשמח לשמוע ממכם על החוויות שלכם בברצלונה המקסימה ומהחוויה שלכם בשימוש באתר שלי. אם יש לכם מידע שאתם מאמינים שיוכל לחדש לאתר והוא חשוב לקוראים ולמבקרים בברצלונה אשמח לשמוע ואף לפרסם את התוכן באתר אם תיהיו מעוניינים בכך.

כל טיפה קטנה של ניסיון ומידע שצברתם מהטיול שלכם יוכל לעזור לאלפי אנשים בטיול הבא שלהם בברצלונה. תוכלו ליצור עימי קשר בעמוד צור קשר.

נעים להכיר – מיכאל שטרית

מיכאל שטרית